header-logo2.png

خرید ملک در ازای دریافت تابعیت ترکیه

خرید ملک در ازای دریافت تابعیت ترکیه، دریچه ای متفاوت برای ایرانیانی است که طالب شروع یک زندگی نو و سرمایه گذاری مناسب هستند. در حال حاضر حدود ۶۷۰۰۰ شهروند ایرانی در ترکیه زندگی می کنند.

در دو سال گذشته، ترکیه تابعیت خارجیانی را که ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار خریداری نموده اند را فراهم نموده است.
این طرح تاکنون شامل حال ۲۵۰۰۰ نفر از ملیت های مختلف جهان شده که هم اکنون پاسپورت این کشور را نیزدریافت نموده اند. برخی از ایرانیان حتی نام و محل تولد خود را تغییر داده اند تا به ترکها شباهت داشته باشند.

اتباع جدید کلیه حقوق اتباع ترکیه را دارا میباشند به جز حق رأی و کاندیداتوری در انتخابات . بسیاری از ایرانیان از این فرصت به دست امده استفاده می کنند و پس از دریافت تابعیت در ترکیه وارد تجارت و صادرات کالایی میشوند که با هویت ایرانی تحقق یافتنشان محال بود.

این خریداران ملک می توانند تابعیت ترکیه را در عرض چند ماه پس از به دست آوردن سند مالکیت خانه دریافت کنند. ترکیه نزدیکترین و امن ترین بندر برای ایرانیان است.
اخذ ملیت ترکیه ایرانیان را در سفر به اروپا کمک میکند. بنایراین انها خانه های خود را در استانبول ترک میکنند زیرا برای حفظ ملیت ترک آنها مجبور به زندگی در ترکیه نیستند. همه بستگان درجه یک آنها ، به جز خواهر و برادر ، می توانند تابعیت خود را اخذ نمایند. آنها فقط برای اهداف سرمایه گذاری ملک نمی خرندبلکه آنها زندگی خود را در اینجا از نومیسازند.

در ماه فوریه ۲۰۲۰، شهروندان ایرانی صاحب۷۲۱ ملک در ترکیه شده اند. سال گذشته شهروندان ایرانی ۵۴۲۳ ملک ازاملاک و مستغلات در ترکیه راخریداری کرده اند که در مقایسه با سال گذشته اش ۱۷۷۱ مورد افزایش را نشان میدهد.

مهاجرت به تركيه از طريق سرمايه‌گذاری
حتما بخوانید
Previous Post

قدرت گذرنامه ترکیه

Next Post

در کجای استانبول می توان ملک خریداری کرد؟

مطالب مرتبط

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به تركيه از طريق سرمايه‌گذاري در گذشته قوانين سختي…

در کجای استانبول می توان ملک خریداری کرد؟

در کجای استانبول می توان ملک خریداری کرد برای خارجی…

تماس با ما