header-logo2.png

آیا برای اولین باراست که در ترکیه قصد خرید ملکی را دارید؟

می دانیم همه مشتریان خواهان خرید یک آپارتمان زیبا و مقرون به صرفه هستند، اما متأسفانه به دلیل عدم شفافیت کامل در مورد ارزش املاک و مستغلات، انجام یک معامله سودمند بسیار دشوار است!از آنجا که ما درشایان گروپ ازمجرب ترین پرسنل املاک و مستغلات بهره مندیم شما را در این مورد یاری خواهیم کرد. سعی ما این است که شما را دررساندن به تصمیمی موفق و مناسب در امر خرید یا فروش و سرمایه گذاری یاری دهیم.

مشاور املاک شما تمام راهنمایی های لازم دراین امور را در اختیار شما قرار خواهد داد: خرید املاک تجاری، خرید خانه، زمین، لیزینگ، قانون مالکیت، قراردادهای اجاره، سرمایه گذاری در ترکیه، اخذ تابعیت ترکیه وهمه را ه ها و روش های ایمن برای تضمین مالکیت املاک و مستغلات.
با گفتگوی مستقیم از طریق وب سایت، پست الکترونیکی یا از طریق تماس مستقیم، تیم ما تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما و پاسخگویی به تمام سوالات شماست!
ما با حرفه ای ترین و مطمئن ترین شرکت های ساختمانی ترکیه همکاری میکنیم به همین خاطر دارای بهترین پیشنهادات املاک و مستغلات برای شما عزیزان هستیم.
با پشتیبانی از چند زبان زنده مانند عربی، آذری، انگلیسی، روسی، فارسی، چینی در خدمت مشتریان هستیم.

حفظ حریم خصوصی و امن مشتریان، یکی از اولویت های مهم ما است .بنابراین ما مراقب هستیم که طی فرآیند خرید و یا فروش هیچ اطلاعاتی در مورد مشتریان خود به اشتراک نگذاریم همچنین کانال های ارتباطی ما می کوشند با بالاترین استانداردهای حفظ حریم خصوصی اطمینان و امنیت را برای مشتریان فراهم آوریم.
کارشناسان حرفه ای املاک و مستغلات ما تمام وقت آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

منتظر چه چیزی هستید!

فقط بر روی “دریافت اطلاعات” یا “Live WhatsApp” کلیک کنید تا مستقیماً با کارشناسان املاک و مستغلات ما ارتباط برقرار کنید تا شما را در تصمیم گیری برای انتخاب بهترین املاک راهنمایی کنند.

تماس با ما