header-logo2.png

 شایان گروپ یکی از فعالان بازار املاک و مستغلات در ترکیه می با شد که از سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را در این زمینه اغاز نموده است. خرید و فروش ملک، سرمایه گذاری ، مدیریت املاک ، امور مالی ، خدمات پس از فروش تا اخذ تابعیت ترکیه، مجموعه خدماتی است که ما اگاهی ، دانش و از همه مهمتر تجربه لازم را به دست اورده ایم تا شما را در تصمیم گیریهایتان یاری کنیم.

ما با بیش از ۳ سال اعتبار با تکیه بررضایت مشتری، افتخار می کنیم که بیش از ۹۰٪ از مشتریان جدید مان از طرف مشتریان مرجع معرفی شده اند.شما نه تنها موفقیت را از طریق ما لمس میکنید بلکه لذت یک خرید بدون استرس و بی دردسر رانیز با ما تجربه خواهید کرد.

پس از سالها ، دولت ترکیه قانون جدیدی را تصویب کرد که درهای بخش املاک و مستغلات ترکیه را به روی بسیاری از سرمایه گذاران خارجی وبسیاری از کشورها گشود امروزه سرمایه گذاری در ترکیه برای بسیاری از سرمایه گذاران از مناطق مختلف جهان جالب توجه شده است. به همین دلیل، شایان گروپ آماده است تا با مشاوران و کارشناسان زبده خود که تسلط کامل بر زبان ترکی استانبولی ودیگر زبانها دارند، ارایه دهنده بهترین خدمات برای متقاضیان از سراسر کشورها باشد.

شایان گروپ با بسیاری از شرکت ها و شرکت های ساختمانی در ترکیه به توافق رسیده تا بهترین خدمات را در سریعترین زمان ممکن به شما ارایه دهد.

برای ما مهمترین رکن کیفیت، جلب اعتماد ورضایت مشتری میباشد.

تماس با ما