header-logo2.png

در کجای استانبول می توان ملک خریداری کرد؟

در کجای استانبول می توان ملک خریداری کرد برای خارجی ها، تصمیم خرید ملک در استانبول می تواند مانند یک معمای بزرگ باشد زیرا بزرگترین شهر ترکیه است که شامل ۳۹ منطقه و صدها محله کوچک است. هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند.

برخی دارای محیط خانوادگی خاص، برخی دارای زندگی شبانه پر جنب و جوش. برخی نیز دارای آپارتمانهایی ارزان قیمت وایده آل که برای خریداران جذابند.

سبک زندگی و بودجه شما سهم زیادی در انتخاب منطقه ای دارد که مناسب شما باشد. برخی از مکان ها به دلیل ارزان بودن برای فروش، شناخته شده اند در حالی که برخی مکان ها دارای ویلاهای لوکسی هستند که میلیون ها پوند قیمت دارند.

عامل دیگری که باید در نظر گرفت هدف شما از خرید ملک است. سرمایه گذارانی که به دنبال سود اجاره خانه هستند، خوب است در مناطق گردشگری وتجاری ملک خریداری نمایند.

خریداران املاک تجاری نیازمند مناطق پر تردد هستند، در حالی که بعضی اشخاص قصد اقامت طولانی مدت در استانبول را دارند. آنها نیازمند خانه ای هستند که نزدیک به امکاناتی نظیر حمل و نقل عمومی، بانک ها و مغازه ها باشند. برخی از مناطق به دلیل پروژه های شورای محلی که در حال نوسازی حمل و نقل و امکانات اجتماعی هستند، خریداران را بیش از پیش جذب می کنند.
در حالی که مکان های دیگری مانند بسفر به دلیل وضعیت فضایی توجه را به خود جلب می کند، اما اگر به دنبال آپارتمان و ویلا برای فروش در استانبول هستید اما از بهترین مکان مطمئن نیستید، با یکی از آژانس های املاک در ارتباط باشید.

آنها خیلی فعالند و با دانش،تجربه و تخصصی که در مورد محله ها و مناطق دارند می توانند شما را در خرید ملک مورد نظرتان مطابق با بودجه، سبک زندگی و دلایل خرید یاری دهند.

قدرت گذرنامه ترکیه
حتما بخوانید
Previous Post

خرید ملک در ازای دریافت تابعیت ترکیه

Next Post

اخذ اقامت ترکیه با خرید خانه آسان‌ترین گزینه برای مهاجرت

مطالب مرتبط

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به تركيه از طريق سرمايه‌گذاري در گذشته قوانين سختي…

خرید ملک در ازای دریافت تابعیت ترکیه

خرید ملک در ازای دریافت تابعیت ترکیه، دریچه ای متفاوت…

تماس با ما